Пісня душі народу

Промайнуло лише два роки як при Люботинському залізничному вузлі було організовано ветеранський вокальний ансамбль «Мрія». Не дивлячись на свій молодий вік, колектив порадував своїми концертними програмами, виступивши :

  • Управлінні Південної залізниці,
  • Харківській технічній школі,
  • Депо Люботин,
  • КМС – 213,
  • Кафе «Зорі»,
  • Професіональному ліцеї залізничного транспорту,
  • На 25-річчя люботинської ветеранської організації.

Нещодавно колектив «Мрія» завітав до Люботинської відділової лікарні щоб привітати піснями колектив медичних працівників з Новорічними та Різдвяними святами.

Берегиня української пісні, ветеран педагогічної праці, голова первинної ветеранської організації Лідія Марківна Кучерява вміло поєднала в програмі поезію з піснею та любов до неї. Незважаючи на почесний вік та віддаль 8 кілометрів, їздять учасниці ансамбля Р. І. Саяніна, З. А. Жук, Н. М. Д’яченко аж із селища Караван в Люботин щоб узяти участь на репетиціях та концертах Бо колектив «Мрії» зібрався дружний, а головне люблять співати, знаючи про те, що пісня — душа народу.

Зачаровує віртуозна гра акомпаніатора – баяніста Олександра Нестеренко.

Виконуються аматорські пісні, як «Пісня про Люботин», «Вальс ветеранів». Слова і музику до яких написала організатор ансамбля, голова ветеранської організації люботинського залізничного вузла Олена Єрьоменко. Вона є і солісткою.

Актину участь у репетиціях та виступах беруть ветерани
З. І. Шинкаренко і Н. Ф. Приходько

Керівник «Мрії» Василь Стефанович  Догаєв – людина, яка живе музикою та піснями. Все своє життя присвятив музичній справі. Не зважаючи на похилий вік з власної ініціативи, з великою любов’ю і натхненням робить свою справу.

В концертній програмі взяв участь Заслужений діяч естрадного мистецтва України Сергій Столяренко.

На Новорічні свята колектив «Мрії» виступить в навчальних закладах та трудових колективах з концертною програмою «Пісня душі народу».

Микола Пархоменко – член Національної спілки журналістів України, почесний громадянин міста Люботин, керівник прес-центра ветеранської організації м. Люботин
Фото автора

Подпишитесь на мои видеоканалы:
Мужчина должен уметь всё,
Походы Путешествия,
Яхта своими руками.
Практически на каждую статью делаю видеоролик, поэтому, подписавшись на видеоканал, Вы увидите под роликом ссылку на статью. Читайте и смотрите самое интересное для Вас.

Краєзнавство

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Рубрика: Краеведение. Метки: , , , , . Вы можете добавить постоянную ссылку в закладки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *